Yeni Sayfa 1
Yeni Sayfa 1
 
 
 
Siirt yolu üzeri
Arçelik servisi Üzeri
 

insaat@sebatim.com

0 505 258 03 66

0 488 221 17 90

 
          

 2000 YILINDA FAALİYET ALANLARIMIZA İNŞAAT SEKTÖRÜNÜ EKLEDİK.

      1.ETAP : Yıllardır biriken tecrübelerimiz ve kendi alanlarında uzmanlaşmış seçkin isimlerden oluşturduğumuz teknik kadromuzla beraber 1.ETAP inşaatımızdaki dairelerimiz kısa zamanda tükendi. Krizlere ve inşaat sektörünün girdiği darboğaza rağmen dairelerimizi bitirip 07.06.2004 tarihinde   üyelerimize  anahtarlarını GURUR'la teslim ettik.

      2.ETAP : "HER ZAMAN DAHA İYİYE" Sloganıyla 2004 yılında BATMAN'ın en değerli bölgesi sayılan Diyarbakır yolu üzerinde TAHİR OĞULLARI APT. adıyla 2.ETAP inşaatımıza başladık. Beklemediğimiz bir ilgi ve HALKIN yoğun talebiyle bu binamızın tüm daireleri de satılmıştır. Binamızın inşaatı hızla yükselmekte olup inşallah taahhüt tarihinden önce ÜYE' lerimize dairelerini vereceğiz.

       3. ETAP : inşaatımız için yine BATMAN'ın en temiz havasına sahip ÇAMLITEPE mevkiinde arsa alınmış, bu inşaatımıza başlamış ve bu binanın da daireleri satışa çıkarılmıştır. Bu inşaatımızda bulunan dairelerinde %80'i satılmış bulunmakta olup inşaatımız halen devam etmektedir. 

         4. ETAP :  Bu inşaatımız yine batman'ın en modern bölgesi olan Belde mahallesinde devam etmekte olup üye kayıtlarımızın tamamı bitmiştir.

5.ETAP : İnşaatımız için arsa temin edilmiş olup üye kayıtlarımız başlamıştır.

      Siz değerli insanlarımıza yaşanabilir mekanlar üretmek için: "HER ZAMAN DAHA İYİYE"  sloganıyla çalışmalarımız devam edecektir.  

Tasarım: SebaT Tasarım